Loading...
Завршено је пријављивање средњошколских и студентских тимова

општа категорија | 17. марта 2023.

Рок за пријаву тимова у категорији Иновативне идеје за средњошколске и студентске тимове је истекао 16.3. у 20h. До наведеног рока пријавило се укупно 76 тима, од чега 53 средњошколска и 23 студентски.

Тимови долазе из 27 градова и места, 34 школе и 18 факултета, а то су:

  • Aлександровац: Средња школа „Свети Трифун са домом ученика“
  • Алексинац: Алексиначка гимназија
  • Бачка Паланка: Техничка школа ,,9. мај“
  • Бачка Топола: Средња техничка школа „Шинковић Јожеф“
  • Београд: Трећа београдска гимназија, Рачунарска гимназија, Зуботехничка школа, XIV београдска гимназија, Четврта гимназија у Београду и Математичка гомназија, Електротехнички факултет, Математички факултет, Економски факултет, Машински факултет, Висока електротехничка школа, Машински факултет, Технолошко-металуршки факултет, Архитектонски факултет, Технички факултет – Универзитета Сингидунум, Пољопривредни факултет, Факултет за пројектни и иновациони менаџмент – Универзитета Едуконс Београд, Факултет примењених уметности
  • Горњи Милановац: Техничка школа „Јован Жујовић“
  • Зрењанин: Технички факултет „Михајло Пупин“
  • Косовска Митровица: Факултет техничких наука
  • Крагујевац: Прва Крагујевачка гимназија, Средња медицинска и ИТ гимназија, Факултет инжењерских наука Универзитета у Крагујевцу
  • Лесковац: Школа за текстил и дизајн
  • Лозница: Средња Школа „Исидора“
  • Младеновац: Гимназија Младеновац
  • Ниш: Економска школа, Саобраћајно-техничка школа „12. фебруар“, Електронски факултет Ниш
  • Нови Сад: Гимназија “Исидора Секулић”, Гимназија „Јован Јовановић Змај“, ЕТШ „Михајло Пупин“, Факултет техничких наука Нови Сад, Правни факултет Универзитета у Новом Саду
  • Панчево: ЕТШ „Никола Тесла“
  • Пирот: Гимназија Пирот
  • Пожега: Гимназија „Свети Сава“
  • Пријепоље: Економско-трговинска школа
  • Прокупље: Медицинска школа „др Алекса Савић“
  • Сврљиг: Стручна школа „Душан Тривунац Драгош“
  • Сента: Сенћанска гимназија
  • Смедеревска Паланка: МЕШ ,,Гоша“
  • Сопот: Машинска школа „Космај“
  • Сремска Митровица: Медицинска школа „Драгиња Никшић“
  • Суботица: Гимназија ,,Светозар Марковић“
  • Ужице: Техничка школа
  • Чачак: Техничка школа

 

 

 

Вође тимова и ментори ће путем контакт мејла добити информације о наредним корацима на такмичењу.

Подсећамо да је пријављивање за категорије Реализоване иновације и Иновативно село отворено до 5. маја 2023.

Актуелно