Loading...
Резултати рецензирања средњошколских и студентских тимова

општа категорија | 30. маја 2022.

Након завршеног рецензирања у категорији Иновативне идеје, који је подразумевао оцењивање пословног модела, позната су имена учесника финала у подкатегоријама Средњошколски и Студентски тимови. У процес рецензирања су укључени само тимови који су у назначеном року доставили оба тражена документа (Корак 1 и Корак 2).

СРЕДЊОШКОЛСКИ ТИМОВИ

(Имена финалиста су дата азбучним редом.)

  • Тим Violet Air, иновација „UV стерилизатор ваздуха“, ЕТШ „Никола Тесла“, Београд
  • Тим Еколим, иновација „Соларни колектор од искоришћених лименки“, Гимназија „Бора Станковић“, Ниш
  • Тим Јављач, иновација „Јављач пожара са извршним командама“, Техничка школа, Лозница
  • Тим Лимовизија, иновација „CodeCart„, Економско-Трговинска школа, Пријепоље
  • Тим Мoveably, иновација „Мoveably„, Гимназија, Младеновац
  • Тим Чувари здравља, иновација „ТУШ еколошка чесма и ходајућа кантина“, Трговинско-Угоститељска школа, Лесковац

(Тимови, који се нису пласирали у финале су наведени заједно са освојеним рангом.)

7. Тим Ла пепела, иновација „Ла пепела“, Гимназија, Инђија
8. Тим WBIT Solutions, иновација „Quick“ ЕТШ „Никола Тесла“, Београд
9. Тим Пиргоси, иновација „Pi To Go„, Гимназија, Пирот
10. Тим Мetamorphosis, иновација „Само твој СОС“, Гимназија „Исидора Секулић“ и Електротехничка школа „Михајло Пупин“, Нови Сад
11. Тим Е-водич, иновација „Буквар мог завичаја“, Трговинско – угоститељска школа, Лесковац
12. Тим Ћешестре, иновација „Темполина“, „Паланачка гимназија“, Смедеревска Паланка
13. Тим DevelopEars, иновација „EarScape„, ЕТШ “Никола Тесла“, Београд
14. Тим Dumbbe, иновација „Dumbbe„, „Четврта гимназија“, Београд
15. Тим Зелена визија, иновација „Е-пластеник“, Техничка школа, Ужице
16. Тим Флора, иновација „Јони еко“, Економска школа, Ужице
17. Тим AI Magic, иновација „Iceglove“,  Економска школа, Ужице
18. Тим Relink, иновација „Relink„, Стручна школа „Душан Тривунац Драгош“, Сврљиг
19. Тим Globe, иновација „Еко филтер“, Економска школа, Ужице

 

СТУДЕНТСКИ ТИМОВИ

(Имена финалиста су дата азбучним редом.)

  • Тим АlkoWhole, иновација „Производња алкохола као дезинфекционог средства“, Пољопривредни факултет, Београд
  • Тим АPDT, иновација „Automatic Plants Developer„, Машински факултет, Београд
  • Тим Биљна тајна, иновација „Ve-Yo пробиотски еко јогурт на бази бадема“, Технолошко-металуршки факултет, Београд
  • Тим Еколошки алтруизам, иновација „Модификација секундарног отпадног муља помоћу гљива“, Технолошко-металуршки факултет, Београд
  • Тим HereweAR, иновација „AR Tour Guide„, Економски факултет, Београд
  • Тим ТИДБИТ, иновација „Аутоматизовани пластеник“, Факултет техничких наука, Нови Сад

(Тимови, који се нису пласирали у финале су наведени заједно са освојеним рангом.)

7. Тим HealthTech, иновација „Материјал за производњу пелена, комбинација биопамука и флексибилне полимерне мреже“, Тeхнолошко-металуршки факултет, Београд
8. Тим Пчелице, иновација „АПИ инхалатор“, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
9. Тим Ургех, иновација „urgeh.com„, Електротехнички факултет, Београд
10. Тим Solar-Oled, иновација „Соларно осветљење“, Природно-математички факултет, Косовска Митровица
11. Тим Инжењери, иновација „LAJKA – Smart Pet House„, Технички факултет, Београд
12. Тим Еtheric trio, иновација „Етеричне маске“, Технолошко-металуршки факултет, Београд

 

Актуелно